Zebra perde nasıl sökülür ve nasıl takılır?

Evinizde en modern ürünleri kullanmak isteyebilirsiniz. Özellikle evinizin dekorasyonunda perde seçimi yaparken tercih edeceğiniz ürünler de yine modern ve son çıkan ürünlerden olmalıdır. Bu kriterleri göz önüne alırken aynı zamanda da hangi ürünlerin ve modellerin daha çok tercih edildiğini bilmiyor olabilirsiniz. Son zamanlarda bütün ev hanımları ve dekorasyon yapan herkes tarafından tercih edilen zebra perde nasıl sökülür bunu sizlere bu yazımızda aktaracağız.

Zebra perdeler son zamanların en çok tercih edilen perde modellerinden olarak karşımıza çıkıyor. Ev hanımları kullanımı kolay olduğu için ve modern bir görünümü bulunduğu için bu modeli tercih ediyor. Bu modelde tabii ki modern bir görünüm var ancak nasıl temizleniyor bunu da herkes merak ediyor. Yerinde silmeyi tercih edebilirsiniz ancak bazı işyerlerinde bu modeller aşırı fazla pisleniyor ve bir su ile yıkanması gerekebiliyor. Bu durumda zebra perde nasıl sökülür soru da akıllara geliyor. Eğer çok iyi mekanizmayı sökmeyi bilmiyorsanız kesinlikle bir eleman çağırmanızda fayda var. Çünkü bu mekanizmalar bozulduğu takdirde size maddi hasar açabilir. Kırılan ve bozulan parçalar için yeniden bir tedarik yapmanız söz konusu olabilir. Evinizde ya da iş yerinizde bulunan zebra modeli kim taktı ise o kişiden perdeniz takılırken nasıl takılıp nasıl çıkartılır bunu öğrenmeniz gerekiyor. Öğrendiğiniz takdirde çok iyi bir şekilde yerinden çıkartabilir ve mekanizmayı çok iyi bir şekilde takabilirsiniz.

Zebra perde nasıl çıkartılır?

Zebra perdeler de stor perdeler gibi ayın şekilde klemenslerin üzerine kuruludur. Bunun için klemensleri tık sesi ile açın ve perdenizi yıkayıp yine bu klemenslere takabilirsiniz. Tabii ki iyice kuruduğuna emin olun. İyice kurumadan ürünlerinizi yerine takmaya çalışmayın. Çünkü bu yapısını bozabilir. Bu sebeple de iyice kuruması gerekir bu halde yerine takılması bir sorun teşkil etmeyecektir. Toplu şekilde yerine tık ses ile oturduktan sonra yine perdeyi açın ve bir süre daha açık halde kalmasına özen gösterin bu sayede formuna iyi kavuşur.

Zebra perde nasıl sökülür sorunuzu bu şekilde cevaplandırmış olduk. Bu noktalara çok iyi dikkat ettiğiniz takdirde uzun seneler ürünü kullanabilir ve bir sorun olmadan temizleyebilirsiniz. Temizliğini de yine formunu kaybetmemesi adına ılık su ile yapmanızda fayda var. Salonunuzda ve yatak odasında kullanabileceğiniz stor perdeler aynı zamanda çocuk odalarında da tercih edilebilir. Bu sayede modern ve şık bir dekorasyon sağlayabilir. Bunun için en kaliteli ve profesyonel şekilde çalışan perdecileri tercih etmelisiniz. Siz çok iyi çıkartıp takma işlemi yapsanız da kalitesiz bir ürün ve kalitesiz işçilik ile uzun süre bu modelleri kullanmanız mümkün olmayabilir. Bu yüzden kaliteli ürünleri uygun fiyata bulabileceğiniz yerleri araştırıp bu yerler ile anlaşma yapabilirsiniz.

Eğer perde ile ilgili bir probleminiz varsa bize iletişim sayfamızdan ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir